W czym możemy Ci pomóc?

Strona internetowa

Jeśli potrzebujesz strony internetowej lub chcesz poprawić obecną to oto jesteśmy! Kompleksowe podejście, od wyboru serwera, domeny oraz systemu i motywu graficznego po implementację narzędzi analitycznych.

Mamy rok 2019, więc standardem jest to, że strona będzie dopasowana do wszystkich urządzeń mobilnych, oraz zoptymalizowana dla obecnych wersji przeglądarek internetowych.

Marketing Internetowy

Masz już stronę, co dalej? Myślisz, by pozyskiwać klientów za pośrednictwem reklamy w internecie?

Mamy doświadczenie prowadzeniu kampanii w Google Ads, Facebook Ads oraz Linkedin Ads i otwarcie się nim dzielimy. Wskażemy, które kanały oraz formaty marketingu internetowego będą odpowiednie dla Twojego biznesu, a jeśli już prowadzisz działania które nie przynoszą zamierzonych rezultatów to możemy dokonać audytu i wdrożyć poprawki do istniejących kampanii.

Zaawansowana analityka

Kluczem do wyciągania właściwych wniosków jest wiedza, w jaki sposób użytkownicy poruszają się po Twojej stronie.

Dzięki odpowiednim narzędziom analitycznym będziesz mógł śledzić ruch użytkowników oraz zdobywać informacje o tym, kiedy użytkownicy i w jaki sposób realizują lub dlaczego nie realizują celów, które Twoja witryna ma spełniać.

Strony internetowe

Responsywne

Funkcjonalne strony internetowe, dostosowane do telefonów, tabletów oraz desktopów.

Łatwe do zarządzania

Panel Administracyjny pozwalający na intuicyjną modyfikację treści

Dla Ciebie i dla Świata

Pozwalające rozszerzać działalność na miasto, całą Polskę lub inne kraje

WWW

Inwestycja

Wiemy, że strona to Twoja wizytówka i na nią zwracają uwagę Klienci

Wygląd

Wygląd strony ma bardzo duże znaczenie dla Twoich Klientów

Profit

Dobrze wykonana strona to Twój zysk!

Marketing Internetowy

Google Ads

Reklamy tekstowe i produktowe w wyszukiwarce, banery graficzne oraz filmy w sieci reklamowej i YouTube to możliwości, które oferuje Google Ads. Oferujemy kompletne usługi w zakresie prowadzenia kampanii na platformach Google.

Facebook

Reklama na Facebooku to świetne miejsce do budowania świadomości i relacji marki z klientami. Gromadź fanów Twojego biznesu, uzyskaj informacje zwrotną na temat Twoich produktów. Sprawdzimy, czy ten kanał jest dla Ciebie to dobierzemy odpowiednią strategię i format reklamowy.

ADS

LinkedIn

Przewaga LinkedIn opiera się przede wszystkim na możliwości precyzyjnego kierowania reklam do określonych grup zawodowych, branż czy bezpośrednio do firm. Posiadasz produkt / usługę którą oferujesz w systemie B2B? LinkedIn to miejsce dla Ciebie.

Kreacje reklamowe

Współpracujemy z zaufanymi grafikami i animatorami. Dbamy o to aby każdy realizowany projekt marketingowy, zanim zostanie opublikowany, był zgodny z Twoimi oczekiwaniami i założeniami.

Analityka i Tracking

Google Analytics

Najbardziej rozpowszechnione darmowe narzędzie analityczne dla stron WWW. Chcesz dowiedzieć się jak korzystać z Google Analytics? Które wskaźniki i raporty są dla Twojej działalności najważniejsze? Zaimplementujemy i przeszkolimy Cię w zakresie obsługi.

Hotjar

Jeśli dane i tabelki z Google Analytics to za mało i chcesz wiedzieć jak użytkownicy poruszają się po stronie możemy zaimplementować narzędzie do zbierania map cieplnych stron, nagrań sesji użytkowników, a także ścieżek wypełniania formularzy. Gdy któryś element strony np. formularz lub ścieżka zakupu wymagają poprawy – Hotjar to optymalne narzędzie do identyfikacji problemów.

Cele

Google Tag Manager

Narzędzie, które pozwoli Ci trzymać wszystkie ważne kody trackingowe w jednym miejscu – bez konieczności proszenia webmastera o każdorazowe dodanie kodu na Twoją witrynę. Facebook Pixel, Hotjar, Google Analytics czy remarketing dynamiczny – wszystko w jednym narzędziu.

Google Optimize

Jeśli zastanawiasz się przy tworzeniu lub ulepszaniu strony, którą z wymarzonych koncepcji masz wybrać, polecamy eksperymenty z Google Optimize. Za pomocą tego narzędzia utworzymy Ci obie wersje elementów stron – testy A/B. Google za pomocą algorytmów sprawdzi obie wersje, a za pomocą mierzonych przez Nas celi będzie wiadomo, która wersja spełnia oczekiwania Klientów.

Audyt stron i działań marketingowych

Audyt stron

Chcesz wiedzieć, czy Twoja strona internetowa jest poprawnie wdrożona? Czy jest zoptymalizowana pod względem urządzeń mobilnych oraz indeksu szybkości? Przetestujemy Twoją stronę internetową!

Audyty

Audyt kampanii

Chcesz dowiedzieć się, czy z prowadzonych działań marketingowych można było wycisnąć więcej? Dokonamy audytu kampanii, sprawdzimy poprawność mierzonych konwersji i zaproponujemy rozwiązania problemów.

Optymalizacja strony / sklepu internetowego

Zmniejszenie rozmiaru strony

Czy Twoja strona ładuje się powoli? Jeśli tak, to koniecznie rozważ zmniejszenie rozmiaru strony poprzez minifikację kodu JS, CSS, kompresję zdjęć. Pomożemy Ci w tym!

WWW

Zwiększenie szybkości

Wyniki szybkości strony badamy takimi narzędziami jak GTmetrix oraz Page Speed. Bazujemy także na Naszych odczuciach, ponieważ wiemy, że optymalizacja strony powinna przynosić jej realne przyśpieszenie!

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z Nami w celu rozmowy odnośnie współpracy.

NAWIĄŻ WSPÓŁPRACĘ