Clutch Top B2B Developers Polska

Uzyskaliśmy wyróżnienie “TOP Developers 2020” in Poland od amerykańskiego portalu Clutch.co

Nasz zespół Push Agency otrzymał właśnie ekscytujące wieści od analityka Clutch, Jeffa Dixona! Właśnie zadzwonił, aby poinformować nas, że Clutch, znany na całym świecie serwis oceny i recenzji B2B, nazwał nas jednym z najlepszych twórców stron internetowych w Polsce w 2020 roku, chwaląc naszą pracę w zakresie PPC i mediów społecznościowych! Według Clutch i ich badań, spośród wszystkich dostawców w Polsce niezmiennie jesteśmy jednymi z najlepszych!

„Dziękujemy portalowi Clutch.co za kolejny rok przyznania naszej firmie nagrody. Daje nam jeszcze większy entuzjazm do pracy nad firmą, dbania o klientów i zapewniania jak najlepszych usług w zakresie tworzenia stron internetowych, e-commerce oraz reklam Google / Facebook. ”

Clutch to wiodące na świecie oceny B2B i platforma zweryfikowanych opinii. Zlokalizowana w samym sercu Dystryktu Kolumbii, Clutch posiada zespół wyspecjalizowanych analityków, którzy przeprowadzają recenzje z klientami z całego świata. Następnie ich zespół redakcyjny niezależnie weryfikuje treść i przygotowuje ją do formatu studium przypadku, zapewniając, że otrzymujesz wszystkie informacje, których potrzebujesz, kupując usługi B2B! Clutch to złoty standard ocen i recenzji B2B i jesteśmy zaszczyceni, że możemy utrzymywać na platformie znakomitą, 5-gwiazdkową średnią ocen!

W niedawnym przeglądzie współwłaściciel firmy zajmującej się naprawami elektronicznymi pochwalił prace związane z tworzeniem stron internetowych i optymalizacją kampanii, które wykonaliśmy dla ich firmy, przeprojektowując stronę internetową, aby zwiększyć ogólną funkcjonalność i projekt, a podstawową nową funkcją jest formularz kontaktowy.

Clutch opinia

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim naszym zadowolonym klientom! Aby dołączyć do ich szeregów, skontaktuj się z nami już dziś!

Tagi :

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o