Nagroda TOP B2B Companies in Poland

Push Agency oznaczona przez portal Clutch mianem TOP B2B Developers in Poland! Dziękujemy!

 

Jeśli szukasz zespołu, który zaspokoi potrzeby rozwojowe Twojej firmy, już znalazłeś. 🙂 W Push Agency nasz zespół uznanych na arenie międzynarodowej ekspertów w dziedzinie technologii internetowych zwiększy przychody Twojej firmy dzięki naszym nowoczesnym witrynom i skutecznym kampaniom Google Ads.

Niezależnie od tego, czy zaczynasz stawiać pierwsze kroki w nowym biznesie, czy masz już wieloletnie doświadczenie na rynku, naszym celem jest pomóc Ci uzyskać jak najwięcej zysków z platform internetowych. Dzięki naszym wysokiej jakości rozwiązaniom internetowym otrzymaliśmy nagrodę Clutch Eastern Europe w 2019 roku, wskazującą jedną z wiodących agencji rozwoju cyfrowego w Poznaniu.

Nasz poznański zespół jest podekscytowany otrzymaniem tej nagrody, ponieważ docenia on biegłość w tworzeniu stron internetowych, PPC i marketingu w mediach społecznościowych pochodzących z tego regionu świata.

Od założenia w 2018 r. Współpracujemy z wieloma różnymi firmami z branż takich jak hotelarstwo i usługi biznesowe.

„Wydajność i podejście zorientowane na klienta były wyróżnikami ich pracy”, powiedział współwłaściciel firmy zajmującej się naprawą elektroniki w recenzji opublikowanej na naszym profilu Clutch.

„Bycie rozpoznawalnym na platformie clutch.co jest ważne dla naszego zespołu! Ta nagroda jest dla nas zachętą do jeszcze cięższej pracy, aby pomóc klientom promować swoją działalność w Internecie. Dziękuję! ”- CEO Push

Clutch to platforma ocen i recenzji B2B, która zapewnia firmom rekomendacje i opcje współpracy dla firm w oparciu o obiektywne badania oparte na danych i opinie, które pochodzą bezpośrednio z doświadczeń naszych klientów.

 

Manifest, strona zawierająca porady biznesowe i siostrzana strona Clutch, wymienia nas jako jedną z najlepszych polskich agencji marketingowych. Visual Objects, kolejna siostrzana strona Clutch poświęcona promowaniu agencji kreatywnych i projektowych, również podkreśla naszą firmę jako jedną z najlepszych agencji.

 

Doprowadzimy Twój kolejny projekt marketingowy do granic możliwości! Napisz do nas już dziś!

 

Inne wyróżnienia:
Top Digital Agencies

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o